Kategoria: Gadżety

Smartwatch – Gadżet Czy Narzędzie

Dodane 18 września 2015

Inteligentny zegarek, czyli smartwatch, to łączy funkcje zegarka i smartfonu. A właściwie powinno się powiedzieć, że to większość funkcji, jakie posiada telefon komórkowy, spakowane w zegarku na rękę. Posiada funkcje telefonu komórkowego – może przyjmować i wykonywać połączenia głosowe, pisać i odbierać SMSy i MMSy. Po zsynchronizowaniu go z telefonem można nawet wczytać na smartwatcha książkę adresową.

Jednym z nowszych modeli jest Smart Watch GV08, który oprócz wymienionych podstawowych funkcji telefonu, ma właściwie większość podstawowych funkcji smartfonu. Może więc łączyć się z mediami społecznościowymi, a dzięki łączności przez bluetooth można nim kontrolować odtwarzanie muzyki w telefonie. Posiada nawet kamerę – skromnej jakości, bo jedynie 1,3 Mpx. Muzykę i zdjęcia można przechowywać na karcie Micro SD, na którą ma wbudowane miejsce. W smartwatchu znajdziecie również kalkulator, budzik, czytnik ebook, a nawet krokomierz – aplikację, która mierzy liczbę kroków.

Ładuje się około 30 minut, natomiast bateria może trzymać bardzo długo – 8 godzin rozmów, 24 godziny odtwarzania muzyki i aż 210 godzin czuwania. 4 x 5,5 cm to rozmiary zegarka, ekran ma przekątną 1,54 cala. Takie cacko kosztuje jedynie 269 złotych.

Zalety:

– interaktywnośćsmartwatche

– duże możliwości

– wydajność baterii

Wady:

– pretensjonalny wygląd

Advertise Here

Advertise Here

O Nas:

Recenzjeproduktow.pl to nowoczesny portal, który prezentuje wszystkie produkty jaki można kupić w Polskich sklepach. Kupujemy, testujemy a następnie publikujemy recenzję wraz z opiniami testującego oraz wyszczególnieniem wad oraz zalet. Zasada jest prosta - dosyć bubli oraz naciągania klientów na niepotrzebne produkty. U nas otrzymasz informacje o produkcie bez lokowania produktu i nieuczciwych praktyka marketingowych. Jesteśmy po to aby każdy mógł wydać swoje pieniądze w jak najrozsądniejszy sposób.Najlepsze polskie drewno