REGIOkarta w POLREGIO

Dodane 15 listopada 2018

 

Dzięki POLREGIO możemy podróżować w dogodnych warunkach i przede wszystkim niedrogo. Jest to szczególnie ważne dla osób, które często podróżują pociągami. Dlatego firma przygotowała dla podróżnych specjalną ofertę, dzięki której mogą zaoszczędzić na podróżach jeszcze więcej, a jest nią REGIOkarta.

Czym jest REGIOkarta?

REGIOkarta jest imienną kartą zniżkową dla stałych klientów Przewozów Regionalnych i innych przewoźników. Warto posiadać taką kartę z wielu powodów. Przewoźnik dla osób, które nabyły kartę zniżkową, oferuje bilety jednorazowe w dowolnych relacjach (taryfa RAZEM) nawet do 30% taniej. Na bilety okresowe odcinkowe i sieciowe w taryfie RAZEM przysługuje zniżka 15%.REGIOkarta umożliwia także tańszy zakup biletów na konkretnych połączeniach włączając w to nawet pociągi kategorii ŁKA Sprinter.

REGIOkarta to także spersonalizowany produkt Przewozów Regionalnych skierowany do stałych klientów. Docelowo będzie ona jednocześnie nośnikiem biletów, programu lojalnościowego RAZEM,a przede wszystkim indywidualnych uprawnień do tańszych przejazdów. Każdemu, kto kupi bilet normalny lub ulgowy pozwoli oszczędzić. Co ważne, REGIOkarta jest honorowana przez innych regionalnych przewoźników:

  • Arriva RP,
  • Koleje Dolnośląskie,
  • Koleje Śląskie i
  • Koleje Wielkopolskie,

Dzięki czemu klient otrzymuje produkt atrakcyjny nie tylko cenowo, ale i pod kątem integracji sieci kolejowej.

Para w pociągu POLREGIO

Ceny REGIOkarty

Zależą od daty ich przydatności. I tak przykładowo może wynosić od 175 zł (roczna) do 105 zł* (półroczna). Jednak w przypadku, gdy termin ważności dotychczasowej REGIOkarty dobiegł końca lub zbliża się do końca, można kupić kolejną z 20-procentową zniżką: roczną za 140 zł, a półroczną za 85 zł. REGIOkartę możesz zamówić: w kasie biletowej POLREGIO oraz za pośrednictwem serwisu internetowego POLREGIO.

Wszyscy dotychczasowi posiadacze REGIOkarty (rocznej lub półrocznej) lub REGIOkarty SENIOR mogą kupić kolejną kartę (w przypadku, gdy termin ważności dotychczasowej dobiegł końca lub zbliża się do końca) po niższej cenie: roczną za 135 zł, półroczną za 79 zł, a REGIOkartę SENIOR za 39 zł.

Pracownicy firmy mogą zaoszczędzić na kosztach podróży — do pracy oraz przy przejazdach jednorazowych aż do 30%! Imienna REGIOkarta upoważnia do zakupu ze zniżką biletów jednorazowych (ulga ok. 30%), ale także biletów okresowych — tygodniowych, miesięcznych, kwartalnych, półrocznych i rocznych (ulga ok. 15%). Upoważnia do dodatkowej zniżki również przez osoby uprawnione do ulg ustawowych.

Rodzaje REGIOkarty

REGIOkarta dla indywidualnych podróżnych

Jest to imienna karta zniżkowa dla pasażerów, którzy często podróżują pociągami różnych przewoźników. W praktyce oznacza ona Około 30% zniżki na bilety jednorazowe w dowolnych relacjach, oraz koło 15% zniżki na bilety okresowe i sieciowe (taryfa RAZEM).Ponadto w jej zakresie znajdują się również Zniżki także na bilety innych przewoźników: Arrivy RP, Kolei Dolnośląskich, Kolei Śląskich, Kolei Wielkopolskich, Kolei Małopolskich i Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej.

REGIOkarta SENIOR

To propozycja przeznaczona dla pasażerów, którzy ukończyli 60 lat. Umożliwia tańsze podróże pociągami pięciu przewoźników kolejowych: Przewozów Regionalnych, Arrivy RP, Kolei Dolnośląskich, Kolei Śląskich i Kolei Wielkopolskich. Roczną REGIOkartę SENIOR można kupić za 49 zł we wszystkich kasach biletowych Przewozów Regionalnych oraz zamówić w internetowym systemie sprzedaży. Jej posiadacz może kupować po niższych cenach (według taryfy RAZEM) bilety jednorazowe i okresowe na dowolną klasę i na wszystkie pociągi uruchamiane przez Przewozy Regionalne i pozostałych przewoźników honorujących REGIOkartę.

REGIOkarta dla biznesu

To imienna karta zniżkowa, którą możesz zakupić dla Twoich Pracowników. POLREGIO pomyślało nie tylko o turystach, ale także o tych, którzy traktują podróżowanie pociągiem, jako jeden ze sposobów dostania się do pracy. Jest to bardzo dobra oferta dla pracodawców, ponieważ jest to nie tylko motywacja dla pracowników, ale także kształtowanie zrównoważonej i przyjaznej środowisku mobilności, która pozytywnie wpływa na nasze środowisko i nie przyczynia się do zanieczyszczeń powietrza. Pracownicy firmy mogą zaoszczędzić na kosztach podróży — do pracy oraz przy przejazdach jednorazowych aż do 30%! Imienna REGIOkarta upoważnia do zakupu ze zniżką biletów jednorazowych (ulga ok. 30%), ale także biletów okresowych — tygodniowych, miesięcznych, kwartalnych, półrocznych i rocznych (ulga ok. 15%). Upoważnia do dodatkowej zniżki również przez osoby uprawnione do ulg ustawowych.

Podsumowując, pamiętajmy o tym, że ceny takiej REGIOkarty wahają się od 105 złotych do 175 złotych, przy czym dostępne są także dodatkowe zniżki. Jest to naprawdę dobra inwestycja i szansa na ogromne oszczędności.

 

Businessman w pociągu POLREGIO

Advertise Here

Advertise Here

O Nas:

Recenzjeproduktow.pl to nowoczesny portal, który prezentuje wszystkie produkty jaki można kupić w Polskich sklepach. Kupujemy, testujemy a następnie publikujemy recenzję wraz z opiniami testującego oraz wyszczególnieniem wad oraz zalet. Zasada jest prosta - dosyć bubli oraz naciągania klientów na niepotrzebne produkty. U nas otrzymasz informacje o produkcie bez lokowania produktu i nieuczciwych praktyka marketingowych. Jesteśmy po to aby każdy mógł wydać swoje pieniądze w jak najrozsądniejszy sposób.Najlepsze polskie drewno