Kategoria: Motoryzacja

Poorboy’S World Bug Squash

Dodane 09 stycznia 2017

Zmorą wszystkich kierowców są owady osiadające na froncie samochodu, szczególnie latem. Dobrze wiemy, jak trudno zmyć zanieczyszczenia tego typu oraz ile czasu to pochłania. Na szczęście, z myślą o takich zabrudzeniach, powstał specjalny preparat Poorboy’s World Bug Squash – produkt bardzo skutecznie usuwa zabrudzenia powstałe po rozpryskanych owadach, o czym mogliśmy przekonać się na karoseriach własnych samochodów. Środek sprawdza się równie dobrze w przypadku zabrudzeń po smole czy piasku. Wystarczy poczekać ok. 30 sekund po nałożeniu, aby preparat zaczął działać i aktywnie usuwać brud z karoserii.

poorboys-big-squash

Sposób aplikacji:

– rozcieńcz preparat z wodą w stosunku maksymalnie 3:1

– dokładnie spryskaj zabrudzoną nawierzchnię z odległości ok. 20 cm

– odczekaj 30 sekund

– w przypadku poważniejszych zabrudzeń, czas oczekiwania może zostać wydłużony nawet do kilku minut

– wytrzyj nawierzchnie za pomocą ścierki bądź gąbki

Co ciekawe, Poorboy’s World Bug Squash sprawdza się nie tylko w sezonie letnim, ale także zimowym, gdyż dobrze radzi sobie z zabrudzeniami po soli drogowej. Z doświadczenia wiemy, że sól oddziałuje negatywnie na strukturę karoserii, przyczyniając się do jej korozji i utleniania. Są to działania niepożądane, więc warto jak najszybciej usuwać z lakieru osad z soli. Produkt bardzo skutecznie usuwa brud, o czym mogliśmy się przekonać na własne oczy.

Można stosować go na wielu nawierzchniach, takich jak aluminium, plastik, szło czy lakier – w każdym przypadku Poorboy’s World Bug Squash wykazuje się świetną skutecznością w walce z niepożądanymi substancjami. Preparat jest często używany jak tzw. pre-cleaner, czyli produkt służący do wstępnego czyszczenia, po którym nakłada się kolejny, w celu osiągnięcia jak najlepszego efekty. Bez wątpienia możemy polecić preparat Poorboy’s World Bug Squash wszystkim właścicielom samochodów, którzy pragną zadbać o swój pojazd. Przystępna cena oraz bardzo duża skuteczność sprawiają, że ten preparat cieszy się sporą popularnością. Produkt otrzymamy m.in. w sklepie Urban Detailing.


Zalety: Duuuża pojemność, świetnie się rozprowadza, mega wydajność

Minusy: Czasami mogą wystąpić problemy z rozcieńczeniem

Ocena serwisu: 44 pkt/50

Advertise Here

Advertise Here

O Nas:

Recenzjeproduktow.pl to nowoczesny portal, który prezentuje wszystkie produkty jaki można kupić w Polskich sklepach. Kupujemy, testujemy a następnie publikujemy recenzję wraz z opiniami testującego oraz wyszczególnieniem wad oraz zalet. Zasada jest prosta - dosyć bubli oraz naciągania klientów na niepotrzebne produkty. U nas otrzymasz informacje o produkcie bez lokowania produktu i nieuczciwych praktyka marketingowych. Jesteśmy po to aby każdy mógł wydać swoje pieniądze w jak najrozsądniejszy sposób.Najlepsze polskie drewno