Oliwa z oliwek

Dodane 04 sierpnia 2014

Jednym z najpopularniejszych olejów stosowanych, zarówno w kosmetyce jak i w kuchni jest oliwa z oliwek. Jej drogocenne właściwości zostały docenione przez wielu. Skąd się wzięłą w Polsce?

oliwki

Gaje oliwne kojarzą się niewątpliwie z regionami basenu Morza Śródziemnego. To tam oliwę stosuje się do wszystkiego, na co dzień. W Grecji występują naturalne plantacje oliwek, z których jest pozyskiwana oliwa. Jakie ma zastosowanie?

Przede wszystkim można ja stosowac:

  • na surowo,
  • w marynacie,
  • jako dodatek do potraw,
  • i na wiele różnych sposobów.

W kosmetyce stanowi idealny dodatek do kremów. Dzięki jej obecności skład jest wzbogacony i determinuje również właściwości natłuszczające i łagodzące.

Czy warto mieć ją w domu? Ciężko się bez niej obyć.

Advertise Here

Advertise Here

O Nas:

Recenzjeproduktow.pl to nowoczesny portal, który prezentuje wszystkie produkty jaki można kupić w Polskich sklepach. Kupujemy, testujemy a następnie publikujemy recenzję wraz z opiniami testującego oraz wyszczególnieniem wad oraz zalet. Zasada jest prosta - dosyć bubli oraz naciągania klientów na niepotrzebne produkty. U nas otrzymasz informacje o produkcie bez lokowania produktu i nieuczciwych praktyka marketingowych. Jesteśmy po to aby każdy mógł wydać swoje pieniądze w jak najrozsądniejszy sposób.Najlepsze polskie drewno