Olejek arganowy

Dodane 27 lipca 2014

Facebooktwitterlinkedin

Jednym z wielu produktów cenionych w kobiecej kosmetyczce jest olejek arganowy. Ten specjał z Maroka cieszy się powodzeniem, głównie ze względu na swoje właściwości. Do czego jest stosowany?

argan

Oprócz dodatku w składzie niektórych kremów czy balsamów, stosuje się go również w oryginalnej formie. Stosować można go zarówno do włosów, jak i twarzy, czy ciała.

Bardzo dobrze regeneruje i natłuszcza skórę. Ma wiele makro i mikroelementów, dzięki czemu zapewnie optymalne nawilżenie i odżywienie skóry.

Wiele kobiet stosuje olejek arganowy jako serum. Ma działanie przeciwzmarszczkowe i ujędrniające. Można dodawać go do peelingów na ciało. Co więcej stosuje się go jako dodatek do potraw. Jak widać zastosowanie ma dość szerokie, dlatego warto mieć go w swoim domu.

Grafika: Helge Høifødt (Praca własna)

Advertise Here

Advertise Here

O Nas:

Recenzjeproduktow.pl to nowoczesny portal, który prezentuje wszystkie produkty jaki można kupić w Polskich sklepach. Kupujemy, testujemy a następnie publikujemy recenzję wraz z opiniami testującego oraz wyszczególnieniem wad oraz zalet. Zasada jest prosta - dosyć bubli oraz naciągania klientów na niepotrzebne produkty. U nas otrzymasz informacje o produkcie bez lokowania produktu i nieuczciwych praktyka marketingowych. Jesteśmy po to aby każdy mógł wydać swoje pieniądze w jak najrozsądniejszy sposób.Dla prawników:


Najlepsze polskie drewno