Kategoria: Gadżety

Nowości w branży akcesoriów erotycznych

Dodane 19 lipca 2018

Postęp technologii jest odczuwalny również w branży erotycznej. Obecnie wprowadzone na rynek zabawki erotyczne często wykorzystują możliwość zdalnego sterowania na przykład przez aplikację telefonu. Producenci zabawek erotycznych dokładają wszelkich starań by móc zapewnić każdej kobiecie oraz mężczyźnie jak największą przyjemnością codziennego użytkowania danych produktów. Na jakie zabawki erotyczne warto zwrócić uwagę? Z jakich nowości warto skorzystać ?

Wibratory zdalnie sterowane

Wibratory sterowane za pomocą niewielkiego pilota są już znane od dłuższego czasu. Obecnie królują również wersje, które można obsługiwać za pomocą aplikacji w telefonie. Dzięki temu rozwiązaniu osoba znajdująca się nawet w sporej odległości może wpływać na moc wibracji. Jest to świetna rozrywka dla par, które w pikantny sposób chcą urozmaicić swój dzień. Jednak na rynku pojawił się niedawno wibrator Lioness zaopatrzony w elastyczną końcówkę do stymulacji łechtaczki. Mimo, że kształtem nie różni się on od powszechnie wykorzystywane gadżetów posiada on wbudowany czujniki sensoryczne, które monitorują reakcje kobiety podczas swojej pracy. Analizując potrzeby potrafią odpowiednio dobrać swój tryb dzięki czemu osiągnięcie największej przyjemności jest na wyciągnięcie ręki.

Co więcej gadżet ten jest połączony z aplikacją na telefonie, na której zapisują się wszelkie informacje na temat zmian jakie zachodziły podczas wykorzystywania wibratora. Z roku na rok wprowadzane są wibratory o odmiennych kształtach, które umożliwiają osiągnięcie satysfakcji w jeszcze większym stopniu niż było to dostępne dotychczas. Produkowane wibratory oprócz przyjemności bardzo często przynoszą wiele korzyści również zdrowotnych powodując poprawę przepływu krwi oraz wilgotność pochwy. Wykonywane są obecnie z materiałów, na których nie rozwijają się szybko bakterie, dzięki czemu mamy pewność że nawet częste użytkowanie nie będzie groziło pojawieniem się stanów zapalnych czy infekcji.

Ćwicz dno miednicy z erotycznymi gadżetami

Ćwiczenie dna miednicy jest uznawane za jeden z najlepszych sposobów aby wzmocnić kobiecy układ rozrodczy co będzie korzystnie przekładało się na jakość życia. Lovelife Krush jest jedną z nowszych zabawek erotycznych przeznaczonych do tego typu ćwiczeń. Posiada on specjalistyczne czujniki, które na bieżąco mierzą ciśnienie oraz kontrolują wytrzymałość w trakcie wykonywania ćwiczeń. Ponadto obecnie producenci bardzo często oferują możliwości indywidualnego dobierania zamawianych zabawek tak aby w maksymalnym stopniu odpowiadały one naszym potrzebom. Gadżety erotyczne zrobione na zamówienie mogą posiadać wybrany przez nas wzór, kolor, tryb działania, a także funkcje.

Ponadto współcześnie producenci posiadają niekiedy w swojej ofercie także wibratory przeznaczone dla osób zmagających się na przykład z porażeniem kończyn czy dla inwalidów. Gadżety przeznaczona dla tych osób są w stanie zapewnić im maksymalną przyjemność, a w przypadku kobiet pragnących wzmocnić mięśnie dna miednicy przeznaczone w tym celu sprzęty także będą odpowiednio dobrane.


W sklepie eRozkosz znajdziemy wszystkie omówione w artykule gadżety erotyczne.

Advertise Here

Advertise Here

O Nas:

Recenzjeproduktow.pl to nowoczesny portal, który prezentuje wszystkie produkty jaki można kupić w Polskich sklepach. Kupujemy, testujemy a następnie publikujemy recenzję wraz z opiniami testującego oraz wyszczególnieniem wad oraz zalet. Zasada jest prosta - dosyć bubli oraz naciągania klientów na niepotrzebne produkty. U nas otrzymasz informacje o produkcie bez lokowania produktu i nieuczciwych praktyka marketingowych. Jesteśmy po to aby każdy mógł wydać swoje pieniądze w jak najrozsądniejszy sposób.Najlepsze polskie drewno