Naturalne szwedzkie kosmetyki – czy warto je kupić i stosować?

Dodane 01 grudnia 2014

beauty-lipstick-3144-825x550Zapewne każdy z nas słyszał i miał styczność z kosmetykami Oriflame. Jest to szwedzka firma, produkująca od wielu lat kosmetyki do pielęgnacji ciała. Jednym z pierwszych kosmetyków był kremik uniwersalny potocznie nazywany miodzikiem, który dzisiaj znajdziemy w domach i torebkach wielu kobiet. Początkowo miał być to krem pod oczy jednak z upływem czasu dostrzeżono w nim inny potencjał i obecnie jest stosowany  w szczególności jako balsam do ust czy krem idealny do suchych miejsc, takich jak łokcie, pięty itp. W miarę rozwoju firmy jej oferta zaczęła się szybko powiększać i teraz oprócz kosmetyków znajdziemy w katalogach biżuterię oraz produkty wellness.

Do jednego z topowych kosmetyków, oferowanych przez Oriflame możemy zaliczyć również tusz do rzęs Wonder. Jest to kosmetyk doceniony i wyróżniony w wielu międzynarodowych konkursach i chętnie stosowany przez kobiety już od wielu lat. Swój sukces zapewnia między innymi silikonowej szczoteczce, która posiada dwa rodzaje „włosków ” krótsze i dłuższe, tak aby z łatwością rozprowadzić maskarę oraz zapewnić idealny wygląd naszym rzęsom.

Firma posiada wiele kosmetyków, które mają już swoje liczne grona wielbicielek. Oczywiście nie sposób tutaj wymienić wszystkich. Doskonałe produkty pielęgnacyjne, piękne perfumy oraz trwałe kosmetyki do makijażu to produkty, które każda z kobiet, a także i mężczyźni mogą kupować w niewygórowanych cenach. Zapewne w pobliżu każdego z nas znaleźć można konsultantów Oriflame. Jednak jeśli wolimy działać samodzielnie warto zapisać się do klubu. Pozwoli to nam zaoszczędzić na kosmetykach, które i tak na co dzień byśmy kupowali, a przy odrobinie chęci i zaangażowania możemy również rozszerzać swoje działania i zacząć zarabiać. Klub Oriflame opiera się na popularnym obecnie systemie MLM. Warto się nim zainteresować i przemyśleć dołączenie do firmy. Więcej informacji na ten temat znajdziemy tutaj www.konsultantka.net.pl Jeśli jednak chcemy nadal tylko zamawiać produkty zapraszam do kontaktu z konsultantką.

Advertise Here

Advertise Here

O Nas:

Recenzjeproduktow.pl to nowoczesny portal, który prezentuje wszystkie produkty jaki można kupić w Polskich sklepach. Kupujemy, testujemy a następnie publikujemy recenzję wraz z opiniami testującego oraz wyszczególnieniem wad oraz zalet. Zasada jest prosta - dosyć bubli oraz naciągania klientów na niepotrzebne produkty. U nas otrzymasz informacje o produkcie bez lokowania produktu i nieuczciwych praktyka marketingowych. Jesteśmy po to aby każdy mógł wydać swoje pieniądze w jak najrozsądniejszy sposób.Najlepsze polskie drewno