Kategoria: Motoryzacja

Motocykl idealny dla początkujących

Dodane 01 lipca 2015

jazda motorem

Wiele osób próbuje się uczyć jeździć motorem na dużych i ciężkich motorach. Często szukają ich we własnych piwnicach i stodołach. Można tam jednak znaleźć jedynie stare i masywne egzemplarze, których żywot, przy niedoświadczonym kierowcy, może skończyć się na najbliższym drzewie. Warto więc pomyśleć na początek o czymś lżejszym i ekonomicznym, co pozwoli nauczyć się jeździć i czerpać przyjemność z jazdy.

Co polecamy?
Przyjrzyjmy się bliżej modelowi Romet 125. Chińczycy proponują oszczędne i jednocylindrowe 125, które znakomicie sprawdzą się w przypadku początkujących. Jest to bardzo przystępna cenowo opcja. Model posiada wygodną długą kanapę, która sprawdzi się doskonale w przypadku podróży po mieście oraz małych wypraw za miasto. Sprzęt sprawdza się w dużych miastach. Tak jak inne tak lekkie motocykle Wrocław, dzięki swojej lekkiej wadze pozwala na sprawne manewrowanie pomiędzy autami, nadaje się więc idealnie do dużych miast. Plusem tego motoru jest również niskie zużycie paliwa – około 3 litry w mieście. Oprócz tego zaletą jest również trwały silnik.

Jakie ten model ma wady?
Ta podstawowa wersja Rometa nie nadaje się raczej do przewożenia pasażera lub pasażerki, ponieważ nie ma wtedy miejsca. Poza tym z racji niskich kosztów, jego obudowa i karoseria, nie są zbyt trwałe. trudno jest także utrzymać na tym motorze szybkość w trasie, wymaga to częstych postojów. Opony również pozostawiają wiele do życzenia, wiele osób wymienia je na opony renomowanych marek, co znacząco zmienia komfort jazdy.

Warto jednak wziąć pod uwagę fakt, że ten motocykl to bardzo tania i ekonomiczna opcja dla chcących się nauczyć prowadzić motor. jest to lekki model, dzięki któremu w łatwy sposób możemy skręcać i lawirować pomiędzy innymi uczestnikami ruchu. Oprócz tego, co należy do jego największych zalet, jest tani w eksploatacji, ponieważ zużywa mało paliwa, co przydaje się przy niedoświadczonym kierowcy, który musi wyjeździć wiele kilometrów, aby zdobyć wprawę. Pomimo negatywnych opinii na temat chińskich jednośladów weźmy pod uwagę ten model, jeśli chcemy sprawić prezent osobie, która chce się nauczyć jeździć lub samemu sobie, jeśli chcemy zdobyć cenne doświadczenie ucząc się jazdy jednośladem.

Advertise Here

Advertise Here

O Nas:

Recenzjeproduktow.pl to nowoczesny portal, który prezentuje wszystkie produkty jaki można kupić w Polskich sklepach. Kupujemy, testujemy a następnie publikujemy recenzję wraz z opiniami testującego oraz wyszczególnieniem wad oraz zalet. Zasada jest prosta - dosyć bubli oraz naciągania klientów na niepotrzebne produkty. U nas otrzymasz informacje o produkcie bez lokowania produktu i nieuczciwych praktyka marketingowych. Jesteśmy po to aby każdy mógł wydać swoje pieniądze w jak najrozsądniejszy sposób.Najlepsze polskie drewno