AGD/RTV - Recenzje Produktów
Sprzęt elektryczne w kuchni

Tagi:

Sprzęt elektryczny do kuchni

Dodane 14 marca 2017 przez Redaktor

Facebooktwitterlinkedin

W dzisiejszych czasach trudno jest wyobrazić sobie robienie czegokolwiek bez dostępu do elektroniki. Wiele urządzeń dziś ułatwia nam naszą pracę w domu. Czytaj Więcej

Możliwość komentowania Sprzęt elektryczny do kuchni została wyłączona

Klimatyzacja w samochodzie

Tagi: , ,

Klimatyzacja – w jakich miejscach stosowana jest najczęściej?

Dodane 19 maja 2015 przez Redaktor

Facebooktwitterlinkedin

Urządzenia klimatyzacyjne to sprzęt, którego działania przeznaczone jest głównie w celu poprawienia jakości komfortu ludzi, nic zatem dziwnego, że jest montowana wszędzie, tam gdzie dłuższy czas (z powtarzalną częstotliwością) znajdują się – najczęściej pracując – ludzie.

Czytaj Więcej

Żadnych Komentarzy

11

Tagi: , , , ,

Sokowirówka Philips HR 1861/00

Dodane 12 kwietnia 2014 przez Redaktor

Facebooktwitterlinkedin

Wraz ze zbliżającym się latem coraz więcej osób zastanawia się nad kupnem sokowirówki, która dostarczy nam świeżych soków bogatych w wiele witamin. Jedną z propozycji jest sokowirówka Philips HR 1861/00. Cena takie sprzętu nie jest niska, bo musimy na niego wydać około 450 zł jednak warto wziąć pod uwagę długą gwarancje producenta.

11

Sokowirówka wyposażona jest w pojemnik na miąższ, który może pomieścić nawet dwa litry oraz ułatwiający przygotowanie pysznego soku separator piany.

Zalety:

  • bardzo mocny silnik
  • dobra tarka i filtr
  • prosta obsługa

Wady:

  • czasami się zatyka
  • hałasuje
  • zajmuje dużo miejsca

 

 

Zdjęcie: www.ceneo.pl

Możliwość komentowania Sokowirówka Philips HR 1861/00 została wyłączona

Advertise Here

Advertise Here

O Nas:

Recenzjeproduktow.pl to nowoczesny portal, który prezentuje wszystkie produkty jaki można kupić w Polskich sklepach. Kupujemy, testujemy a następnie publikujemy recenzję wraz z opiniami testującego oraz wyszczególnieniem wad oraz zalet. Zasada jest prosta - dosyć bubli oraz naciągania klientów na niepotrzebne produkty. U nas otrzymasz informacje o produkcie bez lokowania produktu i nieuczciwych praktyka marketingowych. Jesteśmy po to aby każdy mógł wydać swoje pieniądze w jak najrozsądniejszy sposób.Najlepsze polskie drewno