Kategoria: Odzież

Jeansy Na Motor – Czy to Dobry Pomysł?

Dodane 18 lipca 2016

Chyba każda osoba, która jeździ na motorze doskonale wie o tym, że wybór motocyklowych spodni to nie tylko kwestia naszego gustu, ale także od naszej wygodny jak i ich funkcjonalności. Na okres letni oraz na okres wiosenny warto zastanowić się nad opcją najbardziej wygodną czyli na motocyklowymi jeansami.

W zasadzie to one niewiele tak naprawdę różnią się od spodni codziennych, jednak są one dostosowane właśnie do jazdy na motocyklu. Możemy wiec w nich z dużym powodzeniem wybrać się na zlot czy też na przejażdżkę czy też zwiedzanie miasta. Tak naprawdę to każda lepsza hurtownia jeansów produkuje właśnie tak świetne jeansy.

Jeansy damskie

W zasadzie to marki odzieży motocyklowej jak i także wspomniane już hurtownie jeansów wprost ściągają się jeśli chodzi o projektowanie nowych modeli jeansów. Znajdziemy ich naprawdę bardzo dużo. Tak naprawdę to różnią się one fasonem, kolorem jak i także funkcjonalnością. Oczywiście w związku z tym różnią się także ceną.

Bardzo popularnym modelem jeśli chodzi o jeansy na motor to model Urban II. Jest on na tyle fajny, że posiada specjalne projektory kolan CE. Oprócz tego posiada także ochraniacze piankowe naszych bioder. Dodatkowo bezpieczeństwo jest zapewnione przez odporne na przetarcia specjalne panele. Panele te wszyto na kolanach, w pasie oraz oczywiście na biodrach. Są one bardzo elastyczne. Właśnie dzięki elastyczności komfort noszenia tychże spodni jest zachowany na wysokim poziomie.

Dodatkowo szwy w jeansach zapobiegają wszelkich rozdarciom w zasadzie w najbardziej zarażonych na nie miejscach. Spodnie naturalnie można dopasować do naszej oczywiście naturalnej sylwetki. Jak taka regulacja jest możliwa? Jest ona możliwa dzięki regulowanym obwodem talii jak i także obwodem nogawek. Wygoda jest jeszcze dodatkowo zwiększana poprzez wyposażenie spodni tych w pięć kieszeni oraz w otwory na kroku.

To właśnie dzięki nim w okresie upałów mamy zagwarantowaną pewną przewiewność. Z reguły ich jeansy są ciemnoniebieskie. Można także kupić takie z przetarciami. Koszt akurat tego modelu to dokładnie trzysta dziewiętnaście złotych. Kolejne bardzo popularne jeansy na motor to model Eagle. Są to naprawdę wygodne spodnie o bardzo luźnym kroku. Są one w przeciwieństwie do swoich poprzedników w bardzo jasnym kolorze. Ich cena także jest wyższa. W ich przypadku koszt takowych spodni to około trzystu osiemdziesięciu dziewięciu złotych. Model ten również jest wyposażone w panele, które są umiejscowione na kolanach, w pasie jak i także na biodrach. Znajdziemy w spodniach tych także regulowane projektory CE. Projektory te znajdują się na kolanach. Mamy także w spodniach tych do czynienia z paskami regulacyjnymi. Paski regulacyjne dopasowują się w sposób idealny do naszej talii jak i także do naszych nogawek.  Naprawdę warto rozeznać się w hurtowniach jeansów. Dobra hurtownia jeansów może okazać się dla nas naprawdę już w zasadzie połową sukcesu. Jeśli chodzi o wybór hurtowni to niezwykle pomocny może okazać się oczywiście Internet w tejże kwestii.

Advertise Here

Advertise Here

O Nas:

Recenzjeproduktow.pl to nowoczesny portal, który prezentuje wszystkie produkty jaki można kupić w Polskich sklepach. Kupujemy, testujemy a następnie publikujemy recenzję wraz z opiniami testującego oraz wyszczególnieniem wad oraz zalet. Zasada jest prosta - dosyć bubli oraz naciągania klientów na niepotrzebne produkty. U nas otrzymasz informacje o produkcie bez lokowania produktu i nieuczciwych praktyka marketingowych. Jesteśmy po to aby każdy mógł wydać swoje pieniądze w jak najrozsądniejszy sposób.Najlepsze polskie drewno