Jakie Są Akcesoria Do ŁAdowarek Teleskopowych?

Dodane 23 marca 2018

Ładowarki teleskopowe są uznawane za uniwersalne maszyny wykorzystywane zarówno w budownictwie jak i w rolnictwie czy w przemyśle. Dzięki możliwości zamontowania zmiennego osprzętu roboczego, ładowarki teleskopowe mogą posłużyć przy rozładunku produktów z palet, przenoszeniu materiałów czy podnoszeniu ludzi na znaczne wysokości przy pomocy specjalnej platformy. Możliwość zastosowania różnego osprzętu sprawia, że ładowarki teleskopowe stały się obecnie jednymi z najpopularniejszych maszyn dostępnych na rynku wykorzystywanych na co dzień w magazynach czy halach produkcyjnych.

Specjalistyczne akcesoria do ładowarek teleskopowych

chwytak do ładowarki Osprzętem, który można wykorzystać przy ładowarkach teleskopowych są obrotnice, chwytaki do bali, bel oraz pozycjonery wideł. Obrotnice znajdą swoje zastosowanie podczas przenoszenia i manipulowania ciężkimi produktami, co ma codziennie miejsce we wszystkich zakładach produkcyjnych i w fabrykach. Z powodzeniem mogą zostać wykorzystane do rozładunku skrzynio-palet zarówno za pomocą wózka widłowego jak i ładowarki teleskopowej. Mocowanie obrotnicy do wózka widłowego następuje do standardowej karetki z wykorzystaniem wideł, będących na wyposażeniu. W przypadku montażu obrotnicy do ładowarki teleskopowej osprzęt może zostać dostosowany pod Euro złącze – Euro Ramkę. Obrotnice są hydrauliczne co gwarantuje skuteczne działanie bez ryzyka awarii. Chwytaki do bali i bel są przeważnie wykorzystywane w przemyśle drzewnym i w tatarakach. Umożliwiają one przenoszenie ciężkich słupów drzewnych lub ściętych drzew. Powszechnie wykorzystane są również pozycjonery do wideł umożliwiają podnoszenie ciężkich palet bądź towarów, które charakteryzują się nieregularnymi bądź niestandardowymi kształtami i wymiarami. Pozycjonery można zastosować zarówno do pracy z wózkami widłowymi jak i przy ładowarkach teleskopowych. Istnieje dodatkowa możliwość dostosowania osprzętu do indywidualnych potrzeb klienta. Łapy chwytaków, na życzenie mogą zostać pokryte wulkanizowaną gumą, która umożliwi bardziej stabilne i efektywne przenoszenie towarów, zmniejszając tarcie między powierzchniami. Chwytaki mogą zostać także wzbogacone o dodatkowy ślizg ścierny znajdujący się u dołu łap.

Warto pamiętać, że zarówno różnego rodzaju chwytaki jak i pozycjonery muszą być odpowiednio dobrane do ładowarki teleskopowej, tak aby prace mogły być sprawnie przeprowadzane. Zakupiony sprzęt będzie służył w firmie przez bardzo długi czas, dlatego kluczowe jest przemyślenie decyzji tak aby ostateczny wybór był trafny.

Jakość i wytrzymałość osprzętu

Zarówno chwytaki, pozycjonery jak i obrotnice wykonane są z wysokiej jakości stali, która mimo intensywnej eksploatacji zachowuje swoje pożądane właściwości fizyczne. Sprzęty wytwarzane są z atestowanego materiału, który spełnia wszystkie wytyczne stawiane przez Unię Europejską, co gwarantuje wysoką jakość oraz trwałość wyrobu. Ponadto każdy produkt posiada certyfikat CE, który spełnia wymagania dyrektywy odnośnie bezpieczeństwa użytkowania, ochrony zdrowia i środowiska.  Firma oferuje osprzęt zarówno nowy jak i używany, który pozostaje w bardzo dobrym stanie, dodatkowo możliwe są modyfikacje danego elementu w zależności od indywidualnych potrzeb. Każdy klient otrzymuje również dwunastomiesięczną gwarancję na zakup.

Zakłady produkcyjne i fabryki na co dzień zajmujące się pracami z dużą ilością ciężkich towarów potrzebują odpowiedniego osprzętu, dzięki któremu czynności z wykorzystaniem ładowarek teleskopowych czy wózków widłowych będą efektywniejsze. Odpowiednio dobrany osprzęt nie tylko przyspieszy prace, ale również ułatwi ją sprawiając, że pracownicy będą w stanie wykonywać swoje obowiązki znacznie skuteczniej. W zależności od charakteru przemysłu niekiedy konieczne jest zmodernizowanie lub zastosowanie niestandardowego sprzętu. Możliwość dostosowanie osprzętu przez firmę do indywidualnych potrzeb gwarantuje, że zakup będzie trafny i posłuży przez wiele lat.


Bogaty wybór osprzętu dostępny jest na stronie Malik.

Advertise Here

Advertise Here

O Nas:

Recenzjeproduktow.pl to nowoczesny portal, który prezentuje wszystkie produkty jaki można kupić w Polskich sklepach. Kupujemy, testujemy a następnie publikujemy recenzję wraz z opiniami testującego oraz wyszczególnieniem wad oraz zalet. Zasada jest prosta - dosyć bubli oraz naciągania klientów na niepotrzebne produkty. U nas otrzymasz informacje o produkcie bez lokowania produktu i nieuczciwych praktyka marketingowych. Jesteśmy po to aby każdy mógł wydać swoje pieniądze w jak najrozsądniejszy sposób.Najlepsze polskie drewno