Firany szyte na miarę

Dodane 27 sierpnia 2015

Dodaj szyku i elegancji

Czy firany odeszły już bezpowrotnie do lamusa czy jeszcze da się coś z nich „wycisnąć”? Oczywistością jest, że te produkty powoli ustępują rozwiązaniom bardziej na czasie czyli na przykład żaluzjami i roletami. Jednak w niektórych przypadkach a konkretnie w niektórych aranżacjach sprawdzają się dużo lepiej niż nowe produkty podbijające rynek. Dlatego dzisiaj mając do wyboru absolutnie ogromny rynek różnych produktów służących do przysłaniania okien warto pochylić się nad tą starą poczciwą firaną. Zastanówmy się tymczasem nad zagadnieniem: jakie firany do mojego domu mam wybrać?

Chociaż na to pytanie każdy musi odpowiedzieć sobie sam to nie powinniśmy zbytni poddawać się fantazji i iść w rzeczy wyszukane. Zdecydowanie powinny królować tu klasyczne wzory i nie rzucające się w oczy kolory, które zawsze prezentują sobą klasę i wdzięk. Obecnie wraca moda na firany na metr w klasycznych wzorach. Dodają one elegancji pomieszczeniu pod warunkiem, że współgrają z resztą pomieszczenia. W modernistycznie urządzonym pokoju firany nie sprawdzą się praktycznie pod żadną postacią. Dlatego trzeba mieć świadomość, że nie wszystko do wszystkiego pasuje – i podobnie jest w zakresie firan.

firana2

piękne firany potrafią domienić wnętrze

Przechodząc do sedna – firany tak ale z głową. Bez zbędnego kombinowania i z wyczuciem. Zobaczmy na zdjęcia starych dworów Polski i zwrócić uwagę na firany i na sposób w jaki one się komponują z resztą wnętrza. Czy mają bogato zdobioną fakturę, jakiego są koloru i jak współgrają z wnętrzem. To wszystko szczegóły ale razem potrafią zagrać i tworzyć niesamowity klimat wnętrza. W razie wątpliwości lepiej poradzić się architekta wnętrz. Być może on znajdzie na jakieś ciekawe rozwiązanie w zakresie firan czy zasłon do okien. To wszystko szczegóły ale warto zainwestować w to trochę swojego czasu i cieszyć się pięknym wnętrzem zaplanowanym zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Advertise Here

Advertise Here

O Nas:

Recenzjeproduktow.pl to nowoczesny portal, który prezentuje wszystkie produkty jaki można kupić w Polskich sklepach. Kupujemy, testujemy a następnie publikujemy recenzję wraz z opiniami testującego oraz wyszczególnieniem wad oraz zalet. Zasada jest prosta - dosyć bubli oraz naciągania klientów na niepotrzebne produkty. U nas otrzymasz informacje o produkcie bez lokowania produktu i nieuczciwych praktyka marketingowych. Jesteśmy po to aby każdy mógł wydać swoje pieniądze w jak najrozsądniejszy sposób.Najlepsze polskie drewno