Dlaczego warto wybrać sklep KQS?

Dodane 02 listopada 2017

Wdrażanie sklepu KQS składa się z kilku etapów, które końcowo doprowadzają do powstania konkretnego sklepu internetowego. Pierwszym etapem jest omówienie projektu danego sklepu KQS. Projekt musi zostać dokładnie omówiony oraz skonsultowany ze specjalistami, którzy następnie zajmą się wdrażaniem. Na tym etapie osoba wdrażająca jest w stanie określić dokładnie jakie będą koszty danego projektu, a zależą one między innymi od stopnia skomplikowania projektu oraz czasu jaki będzie musiał poświęcić informatyk na wykonanie zadania.  Następnie przygotowywany jest kod html + css łącznie z uwzględnieniem wszelkich animacji javascript. Następnie dany kod jest wdrażany w sklep internetowy. Ostatecznie wykonuje się poprawki i testy, które upewniają nas, że projekt działa i prezentuje się zgodnie z oczekiwaniami. Proces wdrażania nie jest trudnym zadaniem, a efekty jakie uzyskamy z pewnością zadowolą każdego. Podstawą sukcesu jest stworzenie dobrego projektu, który zagwarantuje nam wyróżnienie się na tle konkurencji oraz zainteresowanie jak największej ilości osób.

Zmiany w wyglądzie sklepu KQS

W trakcie użytkowania możliwe jest dokonywanie zmian oraz edycji. W każdej chwili w panelu administracyjnym można wprowadzić ewentualne poprawki lub zmienić wygląd sklepu. Możliwe jest również stopniowe wprowadzanie udoskonaleń takich jak filtry czy integracje z innymi stronami. Dodatkowo można zdecydować się na zakup pakietu pomocy technicznej, dzięki czemu będziemy mogli w każdej chwili rozwiązać nawet najbardziej nietypowe problemy. Ponadto decyzja o zakupieniu pomocy technicznej wykonuje bezpłatne aktualizacje programu sklepu KQS, z zachowaniem maksymalnego bezpieczeństwa i z wykonaniem kopii, która zagwarantuje, że nie utracimy stworzonego projektu. Ciągu roku odnotowuje się średnio 3 aktualizacje, ponadto błędy, które są zgłaszane do twórców oprogramowania są na bieżąco usuwane, dzięki czemu program KQS jest wciąż udoskonalany i działa bez zarzutu.

 

Jakie są zalety wykorzystania oprogramowania KQS?

Oprogramowanie KQS posiada wiele zalet dzięki którym możemy być pewni co do prawidłowego i niezawodnego funkcjonowania sklepu. Oprogramowanie KQS jest niezwykle proste w obsłudze, ponadto jest możliwe do instalacji na większości serwerów hostingowych. Nie występują żadne dodatkowe opłaty, które mogłyby stanowić obciążenie dla osoby decydującej się na ten program. Oprogramowanie KQS umożliwia nam stały wgląd i kontrolę stanu magazynów, a także dodawanie własnych modułów. Projekt sklepu KQS może być dowolnie stworzony i dostosowany do indywidualnych potrzeb. Nie musimy martwić się, że nasz sklep nie wyróżni się na tle konkurencji. Oprogramowanie KQS.store daje nam spore możliwości odnośnie projektu naszego sklepu, przez co może on wyglądać dokładnie tak jak sobie to wyobrażamy.

 sklep kqs

Jakie są możliwości oprogramowania KQS.store?

Oprogramowanie KQS umożliwia nam niemal nieograniczone działanie i udoskonalanie projektu naszego sklepu. Dzięki programowi możemy w swoim sklepie wprowadzić różnorodne wyszukiwarki, filtry, wersje językowe. Płatność może być wykonywana w różnych walutach dzięki czemu zwiększają się szanse, ze naszym oprogramowaniem zainteresują się osoby spoza Polski. Możemy zdecydować się na wprowadzenie opcji komentowania i oceniania produktów, co umożliwi klientom wymianę spostrzeżeń na temat konkretnych towarów, a nas poinformuje co możemy polepszyć w kwestii naszego asortymentu. Sklep KQS można zintegrować z innymi stronami np. porównywarkami cen czy stronami umożliwiającymi dokonywanie szybkiej płatności. Takie udogodnienia sprawią, że klienci będą postrzegać sklep jako nowoczesny i gwarantujący komfort dokonywania zakupów.

Advertise Here

Advertise Here

O Nas:

Recenzjeproduktow.pl to nowoczesny portal, który prezentuje wszystkie produkty jaki można kupić w Polskich sklepach. Kupujemy, testujemy a następnie publikujemy recenzję wraz z opiniami testującego oraz wyszczególnieniem wad oraz zalet. Zasada jest prosta - dosyć bubli oraz naciągania klientów na niepotrzebne produkty. U nas otrzymasz informacje o produkcie bez lokowania produktu i nieuczciwych praktyka marketingowych. Jesteśmy po to aby każdy mógł wydać swoje pieniądze w jak najrozsądniejszy sposób.Najlepsze polskie drewno