Asus G75VW

Dodane 02 stycznia 2014

Laptopy przeznaczone specjalnie dla graczy stają się coraz bardziej popularne. Powód jest prosty: nawet fani gier komputerowych cenią sobie mobilności i chcą doświadczać ulubionej rozrywki w każdych warunkach. Trzeba powiedzieć, że wśród wyrastających jak grzyby po deszczu ofert notebooków dla graczy jest kilka konstrukcji godnych uwagi. Jedną z nich jest bez wątpienia Asus G75VW.

A tak prezentuje się on w pełnej krasie:

asus

Pierwsze co rzuca się w oczy podczas pierwszego kontaktu to ciężka i masywna obudowa. Ten sprzęt waży aż 4,4 kg więc naprawdę sporo jednak cała obudowa wzbudza bardzo solidne wrażenie. Po otwarciu górnej klapy rzuca się w oczy błyszcząca matryca o dużej przekątnej. Warto dodać, że specjalne technologie zastosowanej przy budowie tego modelu możliwa jest projekcja obrazów 3D co stanowi nie lada gratkę dla fanów tego typów funkcjonalności. Jak powszechnie wiadomo komputer dla gracza musi mieć jedną podstawową cechę: wydajność. Bez niej ulubione gry mogą nie chodzić płynnie co ograniczy przyjemność z grania. W modelu G75VW nie ma z tym żadnych kłopotów ponieważ moc tego urządzenia potrafi zadowolić nawet najbardziej wybrednych graczy. Potężna moc obliczeniowa sprawowana przez Core i7-3720QM i jego cztery rdzenie sprawia, że nie ma dla niego zadań nie do wykonani w oka mgnieniu. Kolejnym elementem kluczowym przy obsługiwaniu aplikacji graficznych jest naturalnie karta graficzna. GeForce GTX 670M jaki został zainstalowany na płycie głównej wystarcza do obsługi nawet najbardziej „grafikożernych” produkcji. Jednym słowem mamy tu do czynienia z prawdziwym rarytasem w kwestii sprzętu dla graczy.

Oczywiście nie znaczy to, że ta konstrukcja nie ma żadnych minusów. Ma ale są one typowe dla takich modeli. Pierwszy z nich to krótki czas pracy na baterii. pomimo zastosowania najnowszych akumulatorów litowo-jonowych pobór prądy okazuje się zbyt duży aby myśleć o działaniu bez podłączenia do sieci przez dłuższy czas. Na minus można też zaliczyć obudowę która łatwo ulega zabrudzeniom przez odciski placów oraz małą poręczność tego laptopa.

Advertise Here

Advertise Here

O Nas:

Recenzjeproduktow.pl to nowoczesny portal, który prezentuje wszystkie produkty jaki można kupić w Polskich sklepach. Kupujemy, testujemy a następnie publikujemy recenzję wraz z opiniami testującego oraz wyszczególnieniem wad oraz zalet. Zasada jest prosta - dosyć bubli oraz naciągania klientów na niepotrzebne produkty. U nas otrzymasz informacje o produkcie bez lokowania produktu i nieuczciwych praktyka marketingowych. Jesteśmy po to aby każdy mógł wydać swoje pieniądze w jak najrozsądniejszy sposób.Najlepsze polskie drewno