Czerwiec, 2018 - Recenzje Produktów

Czerwiec, 2018

projektowanie wnętrz

Tagi:

Dlaczego Warto Zlecić AranżAcję WnęTrz SpecjaliśCie?

Dodane 26 czerwca 2018 przez Redaktor

Facebooktwitterlinkedin

 projektowanie wnętrzAranżacja wnętrza to tylko z pozoru łatwe, niewymagające specjalnych umiejętności zadanie. W rzeczywistości jednak osoby, które zajmują się profesjonalnie aranżacją wnętrz to specjaliści, którzy od lat trenują w swoim fachu, posiadają ogromne pokłady doświadczenia, niezwykłą umiejętność wizualizacji przestrzeni i zmysł dekoratorskiego smaku, którego niestety wielu z nas brakuje. Wystarczy spojrzeć na oferty mieszkań na wynajem w pierwszym lepszym mieście by przekonać się, że to, co wiele osób uznaje za „wystarczające” lub „ładne” znacznie odbiega od naszego personalnego gustu i często ma niewiele wspólnego z prawdziwą, wysokiej jakości aranżacją. Dlaczego warto zlecić zadanie specjaliście?

Urządzaj z gustem

Wspomniana anegdota o mieszkaniach oferowanych dziś na wynajem to oczywiście skrajny przykład – większość osób rozważających zatrudnianie profesjonalisty do aranżacji wnętrz decyduje się na to w obrębie własnego miejsca zamieszkania. Niemniej jednak, warto zastanowić się dlaczego w dobie tak wielu inspiracji, magazynów i pięknych wnętrz, pomoc projektanta jest w dalszym ciągu konieczna. Odpowiedź na to pytanie jest jednak prosta – nie każdy potrafi z podanych mu inspiracji korzystać.

Podczas projektowania unikalnego, gustownego wnętrza, pod uwagę brane są przede wszystkim aspekty takie jak ilość przestrzeni do zagospodarowania, wielkość i ilość pomieszczeń, indywidualne preferencje jego mieszkańców, możliwości finansowe właściciela mieszkania czy też pomysły, które rodzina chce koniecznie ująć w ostatecznym projekcie. Profesjonalna aranżacja wnętrz polega na wzięciu wszystkich tych czynników pod uwagę i stworzeniu projektu, który zadowoli potrzeby właściciela mieszkania, ale też będzie współgrała z przestrzennymi możliwościami samego mieszkania i sprawdzi się w ujęciu panujących obecnie trendów.

 projektowanie wnętrz

Gust to kwestia bardzo indywidualna, jednak istnieją zasady, których w ramach dobrego smaku przekraczać nie należy i to właśnie o nie zadba specjalista od aranżacji wnętrz. Łączenie konkretnych materiałów czy kolorów, tworzenie zbyt zagraconej lub pustej przestrzeni, czy też zbijanie ze sobą kilku styli wnętrzarskich jednocześnie to często spotykane niedociągnięcia, które nie miałyby miejsca w projekcie architekta. Jego wizja łącząca spójnie wszystkie pomieszczenia przerasta często oczekiwania nawet najbardziej sceptycznych osób. Dobrze wykonana aranżacja to szansa na stworzenie bardzo komfortowej, eleganckiej, domowej przestrzeni wyglądającej zachęcająco zarówno dla mieszkańców, jak i podczas ewentualnego wynajmu czy sprzedaży.

Dlaczego warto zlecić aranżację wnętrz specjaliście?

Wiedza, jaką posiadają architekci i projektanci wnętrz jest dziś na tyle szeroka, że trudno wyobrazić sobie problem z dopasowaniem przez nich stylu do indywidualnych potrzeb i charakteru mieszkańców danego domu. Podstawową zaletą korzystania z ich usług jest więc niepowtarzalna szansa na uzyskanie oryginalnego, a jednocześnie wpasowującego się w obecne trendy wnętrza, które jest nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim gustowne. Dobrze urządzone, klimatyczne pomieszczenia to czysta przyjemność dla oka i komfort mieszkania, o jakim wiele osób może tylko pomarzyć, a wszystko to bez nadmiernego przepychu, kłócących się ze sobą elementów czy przerostu formy nad treścią.

Warto pamiętać, że aranżacja wnętrz nie ogranicza się do przestawiania mebli i urządzania mieszkania „katalogowo”. W projekt wchodzą też wszelkie kwestie związane z praktyczną stroną mieszkania, a więc komfortowe i praktyczne rozmieszczanie sprzętów AGD, łazienkowej armatury czy wreszcie dopasowywanie dekoracji dopełniających wystroju wnętrza. Korzystając z profesjonalnej aranżacji wnętrz masz pewność, że nie skończysz remontu z niezadowoleniem, ciągle poszukując metod na udoskonalenie wnętrza. Ono po prostu od razu będzie takie, jakiego potrzebujesz. Polecamy usługi: chome.studio.

Możliwość komentowania Dlaczego Warto Zlecić AranżAcję WnęTrz SpecjaliśCie? została wyłączona

STRONA-LOGO-Z-MILWAUKEE-2

Podstawowe zasady działania układów centralnego smarowania

Dodane 12 czerwca 2018 przez Redaktor

Facebooktwitterlinkedin

Na czym polega smarowanie elementów mechanicznych maszyn i urządzeń wie chyba każdy, kto choć raz miał do czynienia z łańcuchami rowerowymi, różnego rodzaju przekładniami czy mechanizmami tarczowymi. O te same zasady działania opierają się też wszelkiego rodzaju maszyny wykorzystywane we wszystkich gałęziach przemysłu. Działanie poszczególnych elementów linii produkcyjnej jest możliwe poprzez wzajemne napędzanie się i stykanie ich ze sobą.

Działanie to jednak jest zaburzane przez naturalną siłę tarcia, która nie tylko spowalnia działanie mechanizmu, generuje nadmiar ciepła oraz energii, ale też prowadzi do szybszego zużywania się komponentów urządzeń i tym samym częstszych usterek. Zapobieganie szkodliwym efektom działania tarcia jest dziś możliwe dzięki zastosowaniu układów centralnego smarowania – specjalnych systemów precyzyjnego dozowania środka smarnego do nawet najmniej dostępnych punktów maszyn produkcyjnych. Jak działają, jakie są ich rodzaje i kto produkuje najlepsze na rynku układy centralnego smarowania?

Podstawowe zasady działania układów centralnego smarowania

Centralne układy smarowania konstruuje się z sieci przewodów dostarczających środek smarny do precyzyjnie określonych punktów wymagających smarowania. Jego dozowanie odbywa się za pomocą odpowiedniej pompy oraz układu sterującego czasem i tempem działania układu. Stworzenie takiego układu nie jest możliwe z wyprzedzeniem, dlatego wielu renomowanych producentów układów centralnego smarowania zajmuje się dostarczaniem do klientów poszczególnych komponentów, z których następnie budowany jest cały układ centralnego smarowania dostosowany do indywidualnych potrzeb poszczególnych maszyn.

Rodzaje układów centralnego smarowania

Wśród dostępnych na rynku układów centralnego smarowania znajdziemy dziś nie jeden, a wiele różnorodnych wariantów tworzonych z myślą o różnego rodzaju branżach i maszynach przemysłowych. Wśród nich możemy wyróżnić na przykład układy jednoliniowe, których głównym przeznaczeniem jest praca z małymi, zwartymi urządzeniami i pojazdami. Układy jednoliniowe dostarczają do wybranych punktów smarnych jedynie niewielką ilość środka smarnego, dlatego też nie sprawdzają się w przypadku bardziej zaawansowanych, pracujących nieustannie urządzeń.

Tu pojawia się miejsce dla układów progresywnych, przystosowanych do maszyn o wielu punktach smarnych i dość rozległej budowie. Ciekawym rozwiązaniem zdają się być pojawiające się od niedawna układy impulsowe, stosowane podobnie jak układy jednoliniowe w maszynach o małym zapotrzebowaniu na środek smarny i bardzo precyzyjnie określonych punktach oraz czasie smarowania. Na koniec warto wspomnieć też o układach natryskowych, stosowanych do smarowania punktów otwartych, a więc wszelkiego rodzaju kół zębatych, przekładni, czy rolek taśmowych. Tam punkty smarowania, choć precyzyjnie określone, charakteryzują się znacznie większą powierzchnią. Natryskiwanie jest dziś najlepszą sprawdzoną metodą dokładnego i precyzyjnego stosowania smarów na tego typu powierzchniach.

Określenie rodzaju układu odpowiedniego do potrzeb danej maszyny nie jest możliwe bez uprzedniego poznania dostępnych obecnie wariantów układów oraz procesów stojących za działaniem poszczególnych maszyn. Zdarza się, że na długości jednej linii produkcyjnej działa kilka układów centralnego smarowania ustawionych tak, by każdy element wymagający dostępu do środka smarnego mógł dostawać go w odpowiedniej dawce i odpowiednim momencie, bez wpływu na odmienne zapotrzebowanie innych elementów maszyny.

Wiodący producenci

STRONA-LOGO-Z-MILWAUKEE-2

Rynek producentów układów centralnego smarowania jest dziś dość rozbudowany i obfituje w firmy specjalizujące się zarówno w tworzeniu całych układów smarowania, jak i elementów potrzebnych do ich stworzenia. Jak już zauważyliśmy, istnieje wiele rodzajów układów centralnego smarowania i tak naprawdę każda maszyna wymaga indywidualnego podejścia do tematu. Stworzenie jednego, uniwersalnego układu centralnego smarowania dla wszystkich maszyn o zadanych gabarytach czy zastosowaniu byłoby wręcz niemożliwe.

Firmy takie jak Lincoln czy SKF zajmują się produkcją komponentów do układów centralnego smarowania od wielu lat i są w swojej branży wyraźnymi liderami. Konsultując się z ich doradcami bądź dystrybutorami (wśród których uznanie należy się firmie PROOIL, będącej liderem sprzedaży układów centralnego smarowania na rynku polskim), zapewniasz sobie szansę na idealne doprecyzowanie swoich potrzeb i wymagań i dopasowanie układu centralnego smarowania tak, by jego działanie sprawdzało się przez długie lata.

 

Możliwość komentowania Podstawowe zasady działania układów centralnego smarowania została wyłączona

lewy-bok-wozka-rehabilitacyjnego

Wypożyczalnie sprzętu medycznego – dlaczego warto?

Dodane 12 czerwca 2018 przez Redaktor

Facebooktwitterlinkedin

Zarówno drobne urazy i tymczasowe kontuzje, jak i trudniejsze do wyleczenia złamania czy przewlekłe choroby mogą być przyczyną konieczności stosowania różnego rodzaju sprzętu medycznego. Choć rynek tego typu produktów stale się powiększa i pacjenci mogą z powodzeniem nabyć na własność kule, łóżka rehabilitacyjne, stacjonarne rowery czy wózki inwalidzkie, prawdą jest że w wielu przypadkach zakup taki jest całkowicie nieopłacalny.

Wiele urazów i przypadłości wymaga czasowej rehabilitacji, po której drogi sprzęt medyczny stałby się zupełnie zbędny. Na szczęście dla osób chorujących na rynku pojawia się dziś coraz więcej wypożyczalni sprzętu medycznego, które oferują dostęp do najpotrzebniejszych akcesoriów „od ręki”. Jak działają i kiedy warto korzystać z ich pomocy?

Jak działają wypożyczalnie sprzętu medycznego?

Właściwie w każdym większym mieście polski działa dziś co najmniej jedna wypożyczalnia sprzętu medycznego, a część z nich jest prowadzona przez organizacje takie jak Polski Czerwony Krzyż i im podobne organizacje charytatywne. Choć większość z nich pobiera symboliczne opłaty za wynajem sprzętu, większość z nich jest gotowa przyjąć każdy używany element wyposażenia rehabilitacyjnego i medycznego, który w twoim domu już się nie przyda. Ludzie sami chętnie oddają nieużywane już przez nich kule czy łóżka rehabilitacyjne, często w niezwykle dobrym stanie.

Obok wspomnianych organizacji, prowadzeniem wypożyczalni sprzętu zajmują się też coraz częściej firmy prywatne skupiające się na wynajmowaniu profesjonalnych, wysokiej jakości sprzętów medycznych i rehabilitacyjnych na konkretny okres czasu. W odróżnieniu od wypożyczalni charytatywnych, tu firmy skupiają się przede wszystkim na nieustannej dbałości o bardzo dobry stan techniczny i najwyższą sprawność oferowanych sprzętów. Ceny są wyższe, ale oferta jest też znacznie szersza i łatwiej dostępna.

Jakie sprzęty medyczne można wypożyczać?

lewy-bok-wozka-rehabilitacyjnego

Każdy sprzęt medyczno-rehabilitacyjny nie przeznaczony do jednorazowego użytku może zostać z łatwością wypożyczony na wymagany okres czasu. Pracownicy wypożyczalni zawsze dbają o to, by produkty w ich ofercie były zadbane, dokładnie oczyszczone i gotowe do użytku przez kolejną osobę. Kwestia ta jest szczególnie istotna w przypadku elementów takich jak łóżka rehabilitacyjne, materace przeciwodleżynowe czy wózki toaletowe, które również pojawiają się w wielu ofertach wypożyczalni sprzętu medycznego takich jak rehabi-rehabi.pl działająca na terenie Wrocławia.

Dlaczego warto korzystać z wypożyczalni sprzętu medycznego?

Zakup profesjonalnego sprzętu medycznego wiąże się za każdym razem z dość dużymi wydatkami finansowymi. Biorąc pod uwagę koszty samego leczenia, zależnie od konkretnego urazu, dołożenie do tego kosztów związanych z zakupem kul, wózka inwalidzkiego czy łóżka rehabilitacyjnego może stać się zbyt obciążające dla rodzinnego budżetu. To właśnie tu z pomocą przychodzą wypożyczalnie sprzętu medycznego, szczególnie poręczne w sytuacjach, gdy słaba kondycja zdrowotna nie będzie w perspektywie trwała bardzo długo.

Jako przykład wystarczy wziąć nogę umieszczoną w gipsie – nawet przy poważniejszych złamaniach konieczność stosowania kul to około 2-3 miesiące. Choć same kule nie są drogie, po powrocie do zdrowia utkną w garażu czy piwnicy być może na stałe. A przecież ich wypożyczenie, nie dość że tańsze, zwalnia cię z konieczności ich zakupu i przechowywania.

Wypożyczalnie sprzętu medycznego stają się jeszcze bardziej przydatne w wypadkach ciężkich, wymagających domowej opieki medycznej i długiego okresu rekonwalescencji. Choć wielu profesjonalistów zaleca, by w przypadku chorób dłuższych niż rok postawić raczej na zakup sprzętu (nowego bądź używanego), nie wszyscy mogą pozwolić sobie na jednorazowy zakup łóżka rehabilitacyjnego czy drogiego wózka inwalidzkiego. Wynajem jest w tym wypadku jak najbardziej opłacalną i korzystną opcją, szczególnie w wypadku korzystania z usług wypożyczalni oferujących wysokiej jakości nowe sprzęty rehabilitacyjne.

Najważniejszą zaletą wypożyczalni jest niewątpliwie dostęp do wszelkich potrzebnych sprzętów medycznych „od ręki”. W drodze do odzyskania dobrego zdrowia każdy dzień jest na wagę złota, a zakup sprzętu medycznego na własność nie zawsze jest dostępny w miejscu zamieszkania. W wypożyczalni, szczególnie tej z większym asortymentem, wynajem łóżka czy wózka inwalidzkiego jest możliwy w kilka minut, dzięki czemu komfortowy i bezpieczny pobyt w domu po leczeniu szpitalnym nie jest już niemożliwy.

 

Możliwość komentowania Wypożyczalnie sprzętu medycznego – dlaczego warto? została wyłączona

suszone-liscie-herbaty

Kawy i Herbaty Świata

Dodane 12 czerwca 2018 przez Redaktor

Facebooktwitterlinkedin

Kto z nas nie chciałby poczuć się jak w słonecznej Indonezji czy gorącej Kostaryce. Dla wielu tak odległe kraje to jednak tylko marzenie, które pozostaje tylko marzeniem,  ale czy rzeczywiście tak jest, że nigdy nie doświadczymy cudów takich krajów? A może jest sposób, aby choć trochę poczuć magię odległych lądów?

Z pomocą przychodzą nam kawy i herbaty z odległych zakątków świata. Być może spotkałeś się już z jedną z nich w kawiarni albo herbaciarni które specjalizują się w tego typu rzeczach, a może nigdy o tym nie słyszałeś. Nic straconego albowiem dziś dowiesz się, jak poczuć się jak w Brazylii nie wychodząc z domu.

Przykłady kaw, które warto mieć w swoim domu

ziarna-kawy

Kawa Brazylia Santos –  jedna trzecia światowych upraw kawy znajduje się Brazylii. Niewątpliwie brazylijski klimat sprzyja uprawą licznych odmian tej kawy. Najważniejszą cechą kawy Brazylia Santos jest jej niska kwaskowatość oraz delikatny ale orzeźwiający smak. Idealnie nadaje się do espresso.

Kawa Etiopia Sidamo – jedna z odmian arabiki pochodząca z Sidamo w Etiopi. Charakteryzuje się nutą czekolady, cytryny i owoców smakowych, a jej złożona kwasowość pozostawia długi i intensywny posmak. Idealna

KAWA GWATEMALA ANTIGUA SHB – w Ameryce środkowej Gwatemala jest czołowym producentem kawy. Wyjątkowy smak zawdzięcza uprawie na wulkanicznej glebie oraz łagodnemu klimatowi sprzyjającemu dojrzewaniu owoców kawowca.  Smakowo charakteryzuje się się nutą pomarańczy, karmelu oraz czekolady.

KAWA INDIE MONSOON MALABAR – Indyjska kawa jest niewątpliwie wynikiem działania monsunowych deszczy oraz wilgotnych wiatrów. Charakteryzuje się intensywnym smakiem i nisko kwaskowatością dzięki czemu polecana jest do wszystkich rodzajów metod zaparzania

Smak każdej kawy różni się w zależności od regionu w którym jest uprawiana (działanie klimatu, gleba) dlatego można śmiało powiedzieć że próbując kawę z konkretnego kraju, możemy poczuć się jakbyśmy w nim byli, delektować się smakiem odległych lądów we własnej kuchni.

A jeśli ktoś preferuje bardziej herbaty, to też znajdzie coś dla siebie, ponieważ te można podzielić na jeszcze więcej kategorii. Są herbaty czarne, zielone, czerwone, białe, kwitnące, ziołowe, owocowe, oolong i wiele innych.

Choć herbata ma swoje początki w Chinach VIIIw to najbardziej upodobali ją sobie Anglicy, którzy zrobili z niej napój narodowy. Któż nie słyszał o herbacie z mlekiem wypijanej w samo południe, Japończycy zrobili z niej religie nazywaną herbatyzmem a w kulturze Chińskiej została zaliczona w poczet poddanych królestwa poezji. Niewątpliwie ma w sobie magie, a odmiany i smaki przyciągają do siebie i nie dają o sobie zapomnieć.

3 najciekawsze herbaty, które warto znać to:

suszone-liscie-herbaty

Herbata rooibos – wytwarzana z czerwonokrzewu, największą popularność zdobyła w RPA a kolorem i smakiem przypomina nieco miód. Niebywałym atutem jest brak kofeiny i duża zawartość żelaza przez co działa uspokajająco.

Herbata  La pacho – przygotowywana z kory drzewa Tababuja, charakteryzuje się gorzkokwaśnym smakiem i trawiastym aromatem przez co nie jest tak popularna w Europie jak inne jej odmiany, ale niewątpliwym atutem jest brak kofeiny. Spożywana głównie w krajach Ameryki południowej

 

Herbata oolong – Wytwarzana głównie w Chinach i Tajwanie, herbata to połączenie herbaty czarnej i zielonej w procesie fermentacji.  Smak herbaty oolong może być słodkawy i owocowy, drewniany lub świeży kwiecisty w zależności od sposobu jej zbierania i przygotowania.

 

Możliwość komentowania Kawy i Herbaty Świata została wyłączona

drewniany-futeral-na-skrzypce

Prezent Dla Skrzypka I Wiolonczelisty

Dodane 06 czerwca 2018 przez Redaktor

Facebooktwitterlinkedin

Rola, znaczenie i przeznaczenie 

Skrzypce oraz wiolonczela, to najbardziej znane instrumenty smyczkowe. Aby utrzymać je w dobrym stanie przez wiele lat, należy przewozić je w futerałach. Rolą każdego futerału jest przede wszystkim zapewnienie bezpiecznego transportu. Drewniane instrumenty są szczególnie narażone na obtłuczenia, zarysowania czy zgniecenia. Kupując właściwy futerał, zapewniamy naszym instrumentom bezpieczeństwo.
Wybór odpowiedniego pokrowca lub futerału na skrzypce/ wiolonczelę, to jedna z najważniejszych czynności. Każdy muzyk wie, jak istotne jest wybranie właściwego futerału dla swojego instrumentu.

Futerał jest nieodłącznym elementem każdego instrumentu. Przewożenie skrzypiec w odpowiednio dobranym futerale, zapobiega powstawaniu jakichkolwiek uszkodzeń. Poza tym, delikatne drewno, z jakiego wykonywane są instrumenty, może zostać zniszczone przez bardzo wysoką lub niską temperaturę. To samo tyczy się nasiąkaniu materiału wodą. Instrumenty nie zawsze są przewożone w samochodzie. Często, nosimy je ze sobą, przez co mogą być mniej bezpieczne ze względu na działanie różnych czynników.

niebieski-futeral-na-wiolaczele

model: „SONANS”

Warto dodać, że obecnie możemy zakupić bardzo oryginalne futerały. Osoby, które są szczególnie związane z muzyką i swoimi instrumentami, kupują bardzo nietypowe futerały, często z edycji limitowanej. Do tego mogą dochodzić naklejki lub naszywki oraz inne elementy dekoracyjne. Tak więc futerał na nasze skrzypce lub wiolonczelę, ma również funkcję ozdobną.

Jak wybrać odpowiedni futerał?

Futerał na skrzypce lub wiolonczelę musi być przede wszystkim trwały i wytrzymały. W tym celu, należy skupić się na wyborze właściwego materiału. Istnieją pokrowce, których zadaniem jest jedynie transportowanie skrzypiec i wiolonczeli. Są one jednak wykonane z płóciennego materiału lub bawełny. Nie zapewni to dostatecznej ochrony naszym instrumentom. Dlatego, trzeba wybrać futerały wykonane z :

  • Drewna,
  • Twardego tworzywa sztucznego,
  • Eco skórki lub skóry.

Oprócz tworzywa, należy skupić się na kształcie futerału. Skrzypce są niewielkim instrumentem, dzięki czemu o wiele prościej można dopasować do nich futerał. Dobranie futerału do wiolonczeli może być nieco trudniejsze ze względu na wielkość instrumentu. Istnieją jednak marki, które oferują futerały i pokrowce, które odpowiadają kształtem instrumentom.
Nie można również pominąć dodatkowej przestrzeni oraz kieszonek, jakie zazwyczaj mieszczą się w futerałach. W kieszonkach takich można bowiem przechowywać smyczek, solfeż lub zeszyt na nuty i inne, potrzebne przedmioty.

drewniany-futeral-na-skrzypce

model: „ZAHARA”

Bardzo ważny jest także sposób noszenia futerału. Najbardziej znany jest uchwyt, poprzez który możemy nosić futerał w jednej dłoni. Dla wielu skrzypków i wiolonczelistów, o wiele wygodniej jest nosić futerał na plecach. Sprawdza się to przede wszystkim w przypadku wiolonczeli, która jest dość dużym i ciężkim instrumentem.

 

 

 

Dziś, możemy wybierać spośród wielu różnorodnych rodzajów futerałów. Ich rola jest taka sama w każdym przypadku, jednak to od naszej wygody zależy, jaki z nich wybierzemy.

 

Wiolonczela i skrzypce jako popularne instrumenty

Instrumenty smyczkowe są najczęściej spotykane w orkiestrach. Są one na tyle popularne, że nietrudno jest znaleźć odpowiednie futerały i pokrowce. Rozmiary, wielkości, rodzaje tworzyw oraz sposoby noszenia i dodatkowe kieszenie, to elementy, jaki można dopasować według swoich wymagań i potrzeb. Znaczenie futerałów na skrzypce oraz wiolonczelę, jest szczególnie istotne. Trzeba bardzo uważać na oba rodzaje instrumentów, ze względu na to, że nie należą one do tanich. Poza tym, skrzypkowie i wiolonczeliści są osobami, które kochają muzykę i swoje instrumenty, dlatego najczęściej możemy spotkać ich z twardymi i wytrzymałymi futerałami.

Możliwość komentowania Prezent Dla Skrzypka I Wiolonczelisty została wyłączona

Advertise Here

Advertise Here

O Nas:

Recenzjeproduktow.pl to nowoczesny portal, który prezentuje wszystkie produkty jaki można kupić w Polskich sklepach. Kupujemy, testujemy a następnie publikujemy recenzję wraz z opiniami testującego oraz wyszczególnieniem wad oraz zalet. Zasada jest prosta - dosyć bubli oraz naciągania klientów na niepotrzebne produkty. U nas otrzymasz informacje o produkcie bez lokowania produktu i nieuczciwych praktyka marketingowych. Jesteśmy po to aby każdy mógł wydać swoje pieniądze w jak najrozsądniejszy sposób.Najlepsze polskie drewno