Luty, 2014 - Recenzje Produktów

Luty, 2014

aikido

Tagi: , , ,

Plastry Aikido – oczyszczanie z toksyn czy z pieniędzy?

Dodane 20 lutego 2014 przez Redaktor

Facebooktwitterlinkedin

W sprzedaży telewizyjnej popularne stało się reklamowanie plastrów o nazwie Aikido, które (ponoć) mają oczyszczać nasz organizm z toksyn. Oczywiście robią to w „cudowny sposób” (a jakże) – niestety nikt nie wie dokładnie jak. Skoro nie da się tego wytłumaczyć to są dwa wyjścia: albo to cud i nadprzyrodzone siły albo to po prostu nie działa. I zadaje się, że tak jest w przypadku plastrów Aikido. Wystarczy zmoczyć lekko plaster aby zobaczyć, że te rzekome „toksyny, trucizny i metale ciężkie” które tak pięknie rano zostają na plastrze są w nim. Nie trzeba nakładać na stopę, żeby plaster zrobił się czarny. Magia. W niewyjaśniony sposób (podobnie jak zasada działania tych plastrów) ludzie dają się nabrać na telesprzedaż rewolucyjnych produktów. Takim bublom mówimy stanowcze NIE!

aikido

Autor: chris, http://www.create.org/healingarts/kanji_an_2.jpg

Zalety:

 • brak

Wady:

 • nie działają!

Żadnych Komentarzy

thermomix

Tagi: , , , ,

Thermomix – trzecia ręka w kuchni

Dodane 20 lutego 2014 przez Redaktor

Facebooktwitterlinkedin

Staje oto przed nami nie robot kuchenny, nie maszyna a prawdziwy kombajn. Jednym słowem Thermomix.

Czytaj Więcej

Żadnych Komentarzy

Sony Xperia Z1 – jeszcze smartfon czy już tablet?

Tagi: , , , , ,

Sony Xperia Z1 – jeszcze smartfon czy już tablet?

Dodane 20 lutego 2014 przez Redaktor

Facebooktwitterlinkedin

Hitem świata komórek i innych urządzeń mobilnych stał się ostatnio telefon Sony Xperia Z1. Zapewne jego ceny zejdą za niedługo do poziomu bardziej ludzkiego i telefony te na dobre wejdą do oferty operatorów z niezbyt wysokimi abonamentami.

Coraz więcej ludzi stanie więc wyborem czy nie zainwestować trochę więcej i nie sprawić sobie najnowszego smartfona. No właśnie: smartfona czy może już tabletu? Nie wchodząc w opis specyfiki technicznej tego urządzenia (zostawmy to specjalistą) można zauważyć kilka elementów, którymi wyróżnia się ten telefon. Pierwszy z nich to to oczywiście ogromna przekątna ekranu a co za tym idzie – gabaryty zbliżające go do sektora tabletów. Sama obudowa sprawia świetne wrażenie – ciężka i wykonana z doskonałych materiałów. System oparty oczywiście o Androida kontroluje moc potężnego procesora. Pamięć wewnętrzna to 12 GB co nie jest wynikiem rewelacyjnym. Ale ogólnie telefon jak najbardziej wart polecenia. Tylko ta cena…

xperia

Autor: Ulfb, http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html

Plusy:

 • duży wyświetlacz
 • solidne wykonanie
 • mnogość funkcji
 • bezawaryjność
 • zastosowanie najnowszych technologii

Minusy:

 • cena
 • gabaryty
 • ciężar
 • duży poziom skomplikowania obsługi

Żadnych Komentarzy

Advertise Here

Advertise Here

O Nas:

Recenzjeproduktow.pl to nowoczesny portal, który prezentuje wszystkie produkty jaki można kupić w Polskich sklepach. Kupujemy, testujemy a następnie publikujemy recenzję wraz z opiniami testującego oraz wyszczególnieniem wad oraz zalet. Zasada jest prosta - dosyć bubli oraz naciągania klientów na niepotrzebne produkty. U nas otrzymasz informacje o produkcie bez lokowania produktu i nieuczciwych praktyka marketingowych. Jesteśmy po to aby każdy mógł wydać swoje pieniądze w jak najrozsądniejszy sposób.Dla prawników:


Najlepsze polskie drewno